Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 22 common:people_all_forms

ПЛАНУВАННЯ Для чого? Для розвантаження мозку від утримання важливих завдань і наведення порядку в справах.

Date: 14 вересня 2023 о 10:35
22 view

Як виконувати? Перший етап - перед сном занесіть у блокнот всі справи, які вам потрібно буде виконати завтра. Пишіть все, що згадаєте, в довільному порядку. Звільнивши мозок від необхідності утримувати в пам'яті плани на наступний день, ви відчуєте себе на ранок бадьоріше.
Другий етап - вранці створіть таблицю з 3 стовпців: "термінове", "важливе", "не важливе". Візьміть свій вечірній список і розбийте його на групи. В першу колонку помістіть завдання, які обов'язково потрібно виконати сьогодні. Це ті справи, в яких вас ніхто не зможе замінити, а невиконання їх спричинить за собою неприємні наслідки. Таких завдань має бути не більше трьох. У другій стовпець занесіть справи, які теж потрібно зробити сьогодні, але ці завдання можливо делегувати. У цій колонці допускається не більше 5 пунктів. У третю графу помістіть справи, які можна зробити в будь-який інший день, або рішення яких займає не більше 2-х хвилин (наприклад, поповнити рахунок мобільного телефону). У цьому списку також не повинно міститися більше 5 завдань.
Таким чином, на один день ви плануєте не більше 13 справ. Другу групу завдань ви повністю делегуєте, самі займаєтеся виключно першої колонкою, в проміжках між вирішенням важливих справ заглядаючи в третю.
Планування допоможе вам звільнити час для себе та дитини. Навчіть плануванню і дитину, власним прикладом.

Comments:
Only authorized users can leave comments.